GSK IT stawia na kulturę organizacyjną i środowisko pracy

Najważniejsze zalety pracy w GSK IT to kultura organizacyjna oraz środowisko pracy. Nieważne czy o opinię zapytasz dopiero rozpoczynającego swoją karierę zawodową stażystę czy wieloletniego pracownika - wszyscy powtarzają, że to, co nas wyróżnia to niezwykła atmosfera w miejscu pracy. To, w jakim otoczeniu wykonujesz swoją pracę oraz twoje codzienne samopoczucie nie jest nam obojętne. Chcemy, byś zawsze czuł się pewnie i komfortowo.

W GSK IT dbamy o naszych pracowników i zapewniamy im również bardziej przyziemne przyjemności. Kubek kawy o ulubionym smaku? U nas znajdziesz to na pewno! A oprócz tego świeże owoce każdego dnia czy też lokalne słodkości na specjalne okazje. Tłusty czwartek? W naszym biurze na pewno znajdziesz tego dnia pączki… A poza tym GSK IT mieści się w Poznaniu, dlatego nie zapomnimy też o rogalach Marcińskich w listopadzie!

Staramy się przyjazną atmosferę, która panuje na co dzień, przenosić również poza mury budynku GSK IT. Dlatego dwa razy w roku organizujemy interesujące wydarzenia integracyjne, a jak pokazuje doświadczenie… pomysłów nam nie brakuje. Impreza integracyjna w stylu Hollywood? A może.. zimowy bal maskowy? Praktycznie przez cały rok pełno jest u nas niespodzianek, które dodatkowo nas angażują w swoje codzienne obowiązki. Nie ma u nas nudy, a warsztaty, szkolenia, inicjatywy sportowe to świetna okazja by dzielić się swoją wiedzą i zainteresowaniami z innymi kolegami z pracy. Dzięki temu przychodzimy do pracy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. To z kolei wpływa na naszą kreatywność i szybkość wykonywania zadań!

A to co najważniejsze… mimo iż dodatkowe aktywności są dobrowolne, z roku na rok angażuje się w nie coraz większa liczba pracowników. Jesteśmy z tego dumni!