Pełen interesujących zadań i wyzwań staż

Wiemy, że pierwsze dni w nowej pracy mogą być stresujące. Właśnie dlatego dla naszych stażystów w GSK IT przygotowaliśmy pełen pakiet onboarding. Ale spokojnie – także w późniejszych dniach możesz liczyć na nasze wsparcie!

Pierwsze dni w GSK IT

Pierwszego dnia zaprosimy cię na Induction. To kilka obowiązkowych szkoleń oraz oprowadzenie po naszym biurze w ramach Buddy Walk. Oprócz tego, opowiemy Ci, w jakich obszarach działamy oraz jaka jest nasza misja, wizja i cel jako organizacji. Tego dnia otrzymasz też niezbędny do codziennej pracy sprzęt.

W kolejnych dniach weźmiesz udział w szkoleniach online, które pomogą poznać ci specyfikę naszej pracy. Na twoją skrzynkę mailową, oprócz formalnych wiadomości, spłyną też liczne zaproszenia do wspólnej integracji w ramach całej firmyJ. Wśród nich, jedno szczególne dla stażystów, czyli A-Team! To cotygodniowe spotkanie naszych stażystów, wspierające integrację, ale też pomagające wdrożyć się w pracę w międzynarodowej firmie.

Kolejne miesiące w GSK IT

Staż w GSK IT może trwać od 6 do 12 miesięcy. Pierwsze dni miną szybko, jednak szkolenia nie kończą się po pierwszym tygodniu. Przez cały okres stażu będziesz miał możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Przynajmniej raz w miesiącu będziesz spotykał się z managerem swojego zespołu, aby wspólnie monitorować twój rozwój, potrzeby szkoleniowe oraz planować dalszą pracę. Dzięki otrzymywaniu regularnego feedbacku, także od współpracowników, łatwiej znajdziesz ewentualne obszary do rozwoju.

Dlaczego warto?

Staż w GSK IT to niesamowita przygoda! Nie tylko zdobędziesz doświadczenie zawodowe, ale również rozwiniesz swoje kompetencje miękkie, takie jak m.in. wystąpienia publiczne, współpracę z klientem czy budowanie relacji biznesowych. Już od pierwszych dni czekają na Ciebie ambitne zadania i projekty, w które zostaniesz wdrożony tak, jak pozostali pracownicy. Staż w GSK pozwala wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów oraz rozwijać nowe umiejętności. A dzięki A-Team, licznym wydarzeniom i akcjom integracyjnym poznasz osoby o podobnych zainteresowaniach i nawiążesz przyjaźnie.

Możemy cię zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, abyś nigdy nie popadł w rutynę pracując w GSK IT!

AKTUALNE OFERTY STAŻU ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE STAŻE

Rekrutujemy cały rok!