Wiosenna integracja w GSK IT

W maju i w czerwcu w GSK IT wielu naszych pracowników angażuje się w Spring Event. To cykl wydarzeń, który daje możliwość lepszego poznania się i zintegrowania między zespołami. To także świetna okazja, aby zdobyć nowe kompetencje poprzez udział w licznych warsztatach czy włączenie się w działalność charytatywną.

Spring Event wspiera budowanie wewnętrznej społeczności GSK IT. To nasi pracownicy, dzięki zaangażowaniu i chęci dzielenia się swoją wiedzą tworzą zespoły, które odpowiedzialne są za organizację poszczególnych wydarzeń. W ramach Spring Eventu organizowane są różnorodne przedsięwzięcia, pozwalające oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków – jak na przykład zawody sportowe, warsztaty czy dzień otwarty dla dzieci pracowników.

Pomagamy i integrujemy się

Jednym z pierwszych działań, które podjęli nasi pracownicy, było zorganizowanie akcji Bake&Sale. Chętne osoby przyniosły domowe wypieki, a pozostali mogli je zakupić, wspierając tym samym organizację akcji charytatywnej. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, a zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu komputerowego dla Domu Dziecka, w którym organizujemy Orange Day.

Słodka przerwa pozwala na zbiórkę pieniędzy