W maju i w czerwcu w GSK IT wielu naszych pracowników angażuje się w Spring Event. To cykl wydarzeń, który daje możliwość lepszego poznania się i zintegrowania między zespołami. To także świetna okazja, aby zdobyć nowe kompetencje poprzez udział w licznych warsztatach czy włączenie się w działalność charytatywną. I to właśnie jedną z akcji charytatywnych przybliżymy Wam dzisiaj!

Spring Event wspiera budowanie wewnętrznej społeczności GSK IT. To nasi pracownicy, dzięki zaangażowaniu i chęci dzielenia się swoją wiedzą tworzą zespoły, które odpowiedzialne są za organizację poszczególnych wydarzeń, m.in. różnych akcji charytatywnych. W ramach Spring Eventu organizowane są różnorodne przedsięwzięcia, pozwalające oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków – jak na przykład zawody sportowe, warsztaty czy dzień otwarty dla dzieci pracowników. Jednym z pierwszych działań, które podjęli nasi pracownicy wiosną 2017 roku, było zorganizowanie akcji Bake&Sale, czyli sprzedaży domowych ciast. Formuła wydarzenia była bardzo prosta! Chętne osoby przyniosły domowe wypieki, a pozostali mogli je zakupić, wspierając tym samym organizację akcji charytatywnej. Na naszej akcji znalazły się prawdziwe pyszności! Sernik, tiramisu, brownie, ciasto czekoladowe, ciasto snikers czy muffiny… Decyzja, które ciasto wybrać była naprawdę trudna! Dlatego wielu z nas od razu zakupiło kilka porcji! 

Pomagamy i integrujemy się

Podczas tej edycji zebrane fundusze zostały przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego dla Szkoły Integracyjnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu, w którym organizujemy Orange Day. Remontowa akcja charytatywna przewidziana jest na jesień 2017 roku.

Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i udało nam się zebrać kwotę, która pozwoli zakupić sprzęt dla dzieci. Bardzo się cieszymy i dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc. 

Słodka przerwa pozwala na zbiórkę pieniędzy