Dzisiaj wracamy do Was z kolejnym wspomnieniem ze Spring Eventu. 😊  Tym razem zapraszamy Was w podróż po… Indiach.

Jeśli zastanawiacie się skąd ten pomysł, odpowiedź jest prosta! Jedną z wartości, którą wspieramy w naszej firmie jest różnorodność. Dzięki niej osiągamy lepsze wyniki poprzez wzajemne inspirowanie się i motywowanie. Co więcej, w GSK IT coraz większą grupę stanowią nasi koledzy i koleżanki z Indii. Aby lepiej poznać i zrozumieć ich kulturę, tematem tegorocznej imprezy integracyjnej został Bollywood i Festiwal Kolorów. 

Temat Bollywood widoczny był podczas szeregu wydarzeń. Jednym z nich były warsztaty Indian Culture, prowadzone oczywiście przez naszych kolegów i koleżanki z Indii. Dla wielu z nas Indie to odległy kraj z tajemniczą kulturą. Dzięki temu spotkaniu mieliśmy okazję poznać ciekawostki związane z Indiami, a wiele faktów okazało się dla nas co najmniej… zaskakujących. 

Movie Night w GSK IT

Drugim wydarzeniem, które nawiązywało do tematu Bollywood był Movie Night. Tego dnia jedną z naszych sal konferencyjnych zamieniliśmy w… salę kinową. Projekcję „Smak curry” poprzedziła prelekcja jednego z naszych kolegów na temat tego filmu. 

Bollywood Party

Każdego roku zwieńczeniem Spring Eventu jest impreza integracyjna.

Nie inaczej było tym razem, a tematem przewodnim został oczywiście Bollywood.

Na polu piknikowym pojawiły się tematyczne materiały nadające koloru, a każdy uczestnik otrzymał fluorescencyjne bransoletki.

Liczne atrakcje urozmaicały nam ten kolorowy wieczór pełen muzyki – dmuchany tor przeszkód, wspinaczka ze skrzynek czy żywe piłkarzyki - to tylko kilka z atrakcji, z których mogliśmy skorzystać podczas czerwcowego wieczoru.

Oprócz tego, mieliśmy okazję zagrać w ping ponga czy po prostu potańczyć do muzyki granej przez DJa. Wspomnienia z wydarzenia uwieczniał profesjonalny fotograf i tematyczna fotobudka. 

 

Atrakcji zaplanowano tak wiele, że podsumowując ten wieczór, trudno wskazać jeden punkt kulminacyjny – dla jednych był to na pewno pełen emocji finał konkursu wokalnego dla pracowników.

Dla innych - pokaz tańca indyjskiego przygotowany przez naszych pracowników (pod czujnym okiem jednego z naszych kolegów z Indii, który wcielił się w rolę choreografa) czy pokaz magii w wykonaniu fakira oraz uczestnika „Mam Talent” – Krystiana Mindy.     

 

Trzeba przyznać, że była to świetna impreza podsumowująca pierwsze półrocze 2018!

Poznawanie innych kultur jest niesamowite. Cieszymy się, że podczas tegorocznego wydarzenia mogliśmy nie tylko świetnie się bawić, ale także poznać kilka ciekawostek o Indiach. Dziękujemy naszym kolegom i koleżankom z Indii, którzy z pełną otwartością pokazali nam najciekawsze fakty o tym kraju.