Podejmij wyzwanie i rozpocznij karierę w GSK IT

Jesteś studentem lub absolwentem kierunku IT? Pasjonatem, który chce się ciągle rozwijać? Rozpocznij pracę w GSK IT, gdzie w życzliwej atmosferze i wybITnym towarzystwie zdobędziesz pierwsze doświadczenia zawodowe oraz uzyskasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach. Dzięki elastycznym godzinom pracy bez problemu połączysz studia z karierą zawodową. Z pewnością czekają Cię tutaj ambitne zadania i udział w międzynarodowych projektach, a wykonana praca zostanie doceniona i solidnie wynagrodzona.

Dołącz do wybITnych i rozwijaj swoją pasję z GSK IT!

Poznaj historie zawodowe naszych wybITnych pracowników.

Oliwia Czechowicz, IT Service Specialist, Centrum Kompetencyjne Business Intelligence, absolwentka Informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu:

Na początku mojej kariery, w zespole wspierającym aplikacje biznesowe, było dla mnie niezmiernie ważne, aby móc się rozwijać. Chciałam doskonalić przede wszystkim swoje umiejętności techniczne, których poznawanie rozpoczęłam na studiach. W GSK IT jest to możliwe i to pod okiem doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, że dział IT jest silnie rozwijającym się sektorem w GSK, każdego dnia czekają na mnie nowe, ambitne wyzwania, dzięki którym nabywam nowe umiejętności, które czynią mnie konkurencyjną na rynku pracy. Przyjazna atmosfera, szereg szkoleń i inicjatyw sprawiają, że czuję się tu znakomicie, a możliwość zmiany zespołu, w zależności od zainteresowań i potrzeb, sprawia, że nie można się tu nudzić.

Jakub Kontek, IT Service Specialist, Service Gateway, absolwent Informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu:

Karierę w GSK IT zacząłem w roli stażysty w obszarze Service Gateway, który jest portalem umożliwiającym centralny dostęp do serwisów takich jak Finanse, IT, HR, Zakupy i Administracja oraz innych serwisów dostępnych w GSK. Jako zespół odpowiadamy za strategię i rozwój portalu, jaki i zarządzanie oraz wsparcie operacyjne. Praca w tym zespole pozwala mi rozwijać zarówno umiejętności komunikacyjne, jak i techniczne, a elastyczny czas pracy umożliwił swobodne łączenie stażu i studiów. Już od pierwszych dni mogłem brać udział w licznych, unikalnych szkoleniach i zdobywać uznane na rynku pracy certyfikaty. Dzięki temu, że GSK to globalna korporacja, mam możliwość współpracować z ludźmi z najdalszych zakątków świata. Praca tutaj jest o tyle niezwykła, że często można dostrzec, jak twoje zaangażowanie wpływa na ludzkie życie.