13 kwietnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja Open Day dla studentów. Dzień pełen wrażeń, śmiechu… i opowieści o programie stażowym. 

Statuetka Orły Wprost

Jeśli zastanawiacie się dlaczego Open Day dla studentów jest tak wyjątkowy, odpowiedź jest prosta – przygotowują go sami studenci, czyli nasz niezawodny A- Team. Tak właśnie nazywamy naszą społeczność stażystów. To grono co roku się powiększa, między innymi dzięki takim świetnym inicjatywom jak ta. To właśnie oni, stażyści, najlepiej wiedzą jak zaplanować ten dzień, by był on wartościowy i interesujący dla odwiedzających nas studentów.


Jak co roku rozpoczęliśmy od krótkiej zabawy, aby zintegrować uczestników. Ice-breakery to nasza tradycja. Pozwalają nam zbudować przyjacielską atmosferę nawet w takim pozornie obcym sobie gronie. Następnie, zaprosiliśmy do krótkich wywiadów na żywo wieloletnich pracowników GSK IT, którzy opowiadali o tym, jak kształtowała się ich ścieżka kariery. Studentów odwiedził także Head poznańskiego Centrum, Sebastian Drzewiecki. Jeśli ktoś myślał, że spotkanie z Headem może być stresujące – na pewno nie był na tym spotkaniu. Sebastian szczerze opowiadał o pracy Heada w tak dużym centrum biznesowym, ale był też świetnym przykładem, że piątki są u nas zdecydowanie casualowe!

W międzyczasie stażyści opowiadali o swoich doświadczeniach zawodowych w GSK IT. Była to też świetna okazja, aby dowiedzieć się o możliwych szkoleniach wewnętrznych w naszej organizacji, przygotowanych specjalnie dla studentów. Ogromne ożywienie nastąpiło pod koniec wydarzenia, podczas spotkania z naszą rekruterką – Olą. Odpowiadała ona na szczegółowe pytania o procesie rekrutacyjnym. Natomiast Lena – opiekunka stażystów w GSK IT - zdradzała szczegóły programu stażowego. Na koniec, po wspólnym lunchu, odbył się krótki Buddy Walk po naszym biurze. Dokładnie taki sam, jak pierwszego dnia pracy!

Więcej o naszym programie stażowym znajdziecie tutaj.
Wszystkie aktualne oferty znajdziecie w zakładce Aplikuj.

 

 

Sebastian Drzewiecki opowiadający o pracy Heada

 

Sebastian Drzewiecki odbiera nagrodę tygodnika "Wprost"