3 września odbył się charytatywny bieg Poznań Business Run. To jedna z wielu inicjatyw CSR, w którą angażuje się nasza organizacja. W tej edycji wystartowało w wyścigu 35 pracowników GSK IT, którzy podzielili się na 7 zespołów. W sztafecie każdy z zawodników miał do pokonania 3,46 km, dzięki czemu bieg dodatkowo promuje ducha współpracy.

Postawiliśmy na integrację pomiędzy zespołami i podczas zawodów w teamach startowały osoby, które na co dzień nie zawsze mają okazję współpracować ze sobą. Udział w takim biegu to przede wszystkim dobra zabawa w gronie znajomych z pracy, ale też świadomość, że pomagamy innym.

Dla uczestników biegów przygotowaliśmy specjalny pakiet startowy biegacza GSK IT, w którego skład wchodziły m.in. czapki chroniące przed słońcem. Niektóre drużyny zaskoczyły nas swoją kreatywnością i na ten wyjątkowy dzień przygotowały specjalne przebrania! Spójrzcie tylko na zdjęcie! 😊

Start w zawodach poprzedziło kilka tygodni treningów dla chętnych. Pracownicy przez ostatni miesiąc spotykali się po pracy, by wspólnie trenować. Wymiana doświadczeń i uwag bardziej doświadczonych biegaczy z tymi, którzy dopiero zaczynają okazało się świetnym sposobem na integrację. Jesteśmy ogromni dumni z naszych pracowników, którzy zdecydowali się zaangażować w tę aktywność i pomóc innym – nawet w dzień wolny od pracy.

Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w Business Run za rok!

Uczestnicy biegu charytatywnego Poznań Business Run

Więcej o Business Run:

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, odbywający się w największych miastach Polski. Jego ideą jest pomoc osobom po amputacjach i z niepełnosprawnościami narządów ruchu. W 2017 roku na starcie biegu stanęło 20 135 osób z 1363 firm.