GSK złotym partnerem konferencji pozitive technologies!

Już 26 września na targach MTP wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych nowymi technologami! Pozitive technologies, czyli I edycja konferencji technologicznej odbędzie się z inicjatywy miasta Poznania przy współpracy z największymi firmami sektora IT Poznaniu. My też tam będziemy – GSK zostało złotym partnerem!

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami – nie może Ciebie zabraknąć!

Biorąc udział w wydarzeniu, będziesz miał okazję posłuchać i porozmawiać o: systemach rozproszonych, AI, mikroserwisach, deep learningu, jak i problemach związanych z bezpieczeństwem oraz granicami prywatności w kontekście wszechobecnej dziś sztucznej inteligencji. Do roli prelegentów zostali zaproszeni eksperci-praktykcy IT, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Wykłady będą prowadzone w języku angielskim i polskim.

Porozmawiajmy o Threat Intelligence!

Jednym z prelegentów będzie Grzegorz Nowaczyk, Head of Threat Intelligence w GSK, który opowie m.in. o automatyzacji danych w obszarze cyber security. Grzegorz zapewnia, że podczas swojego wykładu skupi się na praktycznych aspektach zbierania, procesowania i analizy danych w obszarze Threat Intelligence.

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w wydarzaniu. Bilety na konferencję można zakupić na: https://pozitive.tech

Do zobaczenia!