Ludzie podczas pikniku na trawie

 

Ostatnio przybliżaliśmy Wam nasz Family Day i Football Cup, które odbyły się w ramach BSC Poznan TECH Spring Event. Dzisiaj mamy dla Was relację z jeszcze jednego świetnego pomysłu na dobrą zabawę i integrację między zespołami!

BSC Poznan TECH Spring Event – to cykliczne wydarzenie w GSK IT, które odbywa się każdego roku. Specjalnie stworzone na tę okoliczność zespoły projektowe przez dwa miesiące organizują wydarzenia wewnątrz GSK IT, które mają na celu: dzielenie się wiedzą, zwiększenie zaangażowania, poznanie się, integrację i oczywiście – dobrą zabawę. W ramach tej edycji Spring Eventu działało 7 zespołów: Malta Event (impreza integracyjna dla pracowników GSK IT), Charity, Workshops, Inclusion&Diversity, Sport, Family Day i Engagement. Każdego roku zmieniamy tematem przewodni, tym razem padło na… Bollywood! Zimą wydarzeniem o podobnej formule jest Winter Event.

Druga połowa maja w Poznaniu witała nas każdego poranka wspaniałym słońcem. Nie inaczej było 22 maja 2018 roku. Korzystając z tego, że oba nasze biura w Poznaniu mają zielone miejsca na świeżym powietrzu przeznaczone m.in. do odpoczynku, zespół odpowiedzialny za Engagement zaproponował nam… opuszczenie biura chociaż na chwilę i wspólne zjedzenie śniadania na trawie! Okazało się, że był to doskonały pretekst, aby lepiej się poznać i zintegrować między zespołami. Piknik na początek dnia – dlaczego by nie! To był strzał w dziesiątkę!

Pracownicy zaangażowani w ten obszar Spring Eventu przygotowali dla innych bardzo smaczne niespodzianki. Był chleb pieczony w domu, smalec, ogórki, owoce, dżemy i ciasta. Oprócz tego, na trawie wokół  biur czekały na nas koce i leżaki. Trzeba przyznać: zespół Engagement spisał się świetnie! Dziękujemy!