Kolejny Meet Up za nami! 17 października spotkaliśmy się na wyjątkowej konferencji dla pracowników GSK IT w poznańskiej Concordii Design.

Tym razem, inaczej niż w poprzednich latach, zmieniliśmy datę i miejsce wydarzenia, a także jego formułę. W tym roku był to nie tylko konkurs na najlepsze wystąpienie o tematyce technologiczno-naukowej, ale również TeamExpo. Okazało się to doskonałą okazję do zapoznania się nad czym i w jaki sposób pracują nasi koledzy z innych zespołów. Naszym gościem specjalnym podczas TeamExpo była firma Microsoft.

Podczas konkursu mogliśmy wysłuchać 6 niesamowitych historii. Było o tym, jak przekonać się do zmian, o uniwersalności i zaletach JavaScript, o czasie, o trudnościach w dostępie do pracy w IT osób głuchoniemych oraz o zaletach i wadach pracy w korporacji. Zwycięzcą został Wojciech Chruściel z prezentacją o niezbędnej zmianie w podejściu do zatrudniania osób głuchoniemych. Drugie miejsce zajął Wojciech Czyż porównujący w swojej prezentacji w zabawny sposób pracę w korporacji i we własnej firmie.

Zespoły podczas TeamExpo zaskoczyły nas swoją kreatywnością. Mieliśmy okazję zobaczyć VR, wziąć udział w wielu konkursach dotyczących m.in. bezpieczeństwa w sieci czy wiedzy na temat poszczególnych obszarów w GSK IT.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym zespołom w TeamExpo! Do zobaczenia za rok!