Konferencja IT w Poznaniu jakiej jeszcze nie było!

W naszym poznańskim centrum GSK IT jest już ponad 700 osób. Na co dzień pracujemy w różnych zespołach, które wspierają różnorodne usługi i serwisy dla GSK na całym świecie. 7 grudnia 2017 roku odbyła się pierwsza edycja BSC Tech. To wydarzenie pozwoliło naszym pracownikom nie tylko zintegrować się między zespołami, ale też dowiedzieć się m.in. przed jakimi wyzwaniami w codziennej pracy stają inne zespoły. Nasi mówcy opowiadali m.in. czym jest A.I. (czyli studium przypadku inteligentnego chatbot-a) czy o tym, jak urządzenia mobilne mogą przyczynić się do zmniejszenia liczby wydruków.

Okazja do podzielenia się swoimi projektami, zmianami czy nawet wyzwaniami, przed którymi nasze zespoły stanęły w minionym roku spotkała się z dużym zainteresowaniem pracowników. Nietypowa była też formuła spotkania – konferencja w formie otwartej dyskusji, z konkursem na najlepszą prezentację. Zwycięzcę wybraliśmy wspólnie – oprócz jury w postaci ekspertów z naszego centrum, głosowali wszyscy uczestnicy BSC Tech na specjalnie przygotowanej aplikacji. Prawdziwy Tech Event!

Najlepsza prezentacja została nagrodzona wyjątkową nagrodą – dronem. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Video player requires JavaScript enabled. You can download this video here: https://gskvideo.edgesuite.net/gskit/gskwybitni/BSC_Tech_100tka.mp4