Kolejne sukcesy GSK IT w Poznaniu! Najlepsze centrum usług biznesowych w Polsce w szóstej edycji konkursu CEE Shared Services And Outsourcing Awards

Celem konkursu, którego zostaliśmy laureatem, jest wyróżnienie najlepszych firm z sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

W konkursie wzięło udział 127 firm, które wniosły nieoceniony wkład w rozwój sektora usług biznesowych w 2017 roku. GSK IT otrzymało nagrodę w najbardziej prestiżowej kategorii „Shared Services Firm of the Year”.

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w województwie wielkopolskim. Obecnie zatrudniamy ponad 700 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, świadczących usługi wszystkim oddziałom GSK na świecie. Każdego dnia GSK IT w Poznaniu dostarcza usługi IT dla 100 tys. pracowników firmy na całym świecie i na co dzień obsługuje ok. 20 tys. systemów informatycznych. Ta nagroda jest dodatkowym potwierdzeniem, że stale tworzymy innowacje, szczególnie w obszarze nowych technologii. Główne obszary naszej działalności to cyber security, badania i rozwój (R&D IT), systemy zarządzania i monitorowania produkcji leków, bazy i hurtownie danych, narzędzia pracy grupowej, aplikacje CRM, aplikacje mobilne oraz Multi Channel Marketing Services.

 

Czy wiesz, że…

W 2016 roku GSK IT wdrożyło specyficzny model działania oparty na rozwoju wysoko specjalistycznych centrów kompetencyjnych. Oznacza to, że wszystkie procesy badawczo-rozwojowe prowadzące do opracowania, a następnie produkcji nowych leków i szczepionek, wspierane są przez 6 zespołów złożonych z wysoko wykwalifikowanych pracowników IT.

 

Tak świętowaliśmy nasz wspólny sukces!