Bycie Managerem to szereg wyzwań. IT Manager of Tomorrow Awards to prestiżowe ogólnopolskie wyróżnienie, które nagradza Managerów Jutra. Ludzi, którzy dążenie do realizacji celów biznesowych łączą z efektywnym wykorzystaniem technologii i wspieraniem kreowania kultury organizacyjnej. Jednym z wyróżnionych w TOP 10 w tym roku został Wojciech Chruściel, Service Manager, System Delivery & Support Documentum Centre w GSK IT.

Wojciech pracuje w GSK od 12 lat. Oprócz zadań swojej codziennej pracy, znajduje czas na angażowanie się w wiele aktywności wewnątrz GSK IT, a wiele z nich - sam prowadzi. Zobaczcie krótkie video, w którym Wojtek opowiada o swojej karierze w GSK IT, konkursie IT Manager of Tomorrow i o tym, co jest wyzwaniem w jego codziennej pracy.   

Video player requires JavaScript enabled. You can download this video here: https://gskvideo.edgesuite.net/gskit/aktualnosci/historia-wojtka/Chrusciel-Wojtek-inter_1300.mp4

Warsztaty z języka migowego

W 2018 roku Wojciech rozpoczął cykl warsztatów z języka migowego w GSK IT. Są to spotkania, na których nasi pracownicy nie tylko mają okazję poznać podstawy języka migowego, ale również podyskutować o problemach komunikacyjnych osób głuchoniemych czy wspólnie zastanowić się, jakie powinno być miejsce pracy przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami.

Wszyscy uczestnicy zgodnie potwierdzają, że Wojciech jest świetnym nauczycielem, a zajęcia są cenną lekcją w kontekście zrozumienia różnic między ludźmi.

Warsztaty z dawania i otrzymywania feedbacku

Udzielanie skutecznych informacji zwrotnych w miejscu pracy wcale nie jest łatwym zadaniem. To duże wyzwanie przede wszystkim dla osób dopiero wkraczających na rynek pracy. Wojciech wraz z innymi Managerami prowadzi specjalne warsztaty poświęcone temu zagadnieniu, skierowane do naszego zespołu stażystów, czyli A-Teamu. M.in. dzięki niemu studenci mogą dowiedzieć się jak przyjmować od innych opinie na temat tego, co zrobili lub jak sami mogą udzielić feedbacku.

Warsztaty podczas Spring Eventu - From zero to hero

Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie poprzez promowanie sportu i zdrowego stylu życia jest dla nas bardzo ważne. W GSK IT wspieramy wiele aktywności, m.in. bierzemy udział w Global Challenge czy Business Run.

Dla Wojciecha sport to jeden ze sposobów na relaks. Podczas tegorocznej edycji Spring Eventu (o którym pisaliśmy m.in. tutaj), wraz z trzema innymi pracownikami osiągającymi sukcesy w maratonach i triathlonach poprowadzili warsztaty From zero to hero. Opowiadali dlaczego zaczęli swoją przygodę ze sportem, co pomaga im wytrwać, a także udzieli kilku wskazówek tym, którzy dopiero chcą zacząć. W końcu… nie samą pracą człowiek żyje! 😊

Wojciechowi serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!