GSK to bardzo porządany pracodawca

Ostatnio opublikowano najnowszy raport Antal "Najbardziej Pożądani Pracodawcy" za rok 2016. To badanie, na który zawsze czekamy z niecierpliwością! Jesteśmy bardzo dumni, że GSK zdobyło 1. miejsce wśród firm farmaceutycznych w Polsce. To kolejne na przestrzeni ostatnich lat prestiżowe wyróżnienie z obszaru employer branding, czyli wizerunku pracodawcy. Wśród laureatów, na kolejnych miejscach, znalazły się firmy Bayer, Roche, Polpharma, Sanofi i Merck.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętego wyniku i docenienia przez specjalistów oraz menadżerów z branży. To dla nas szczególnie ważne, ponieważ to właśnie osoby pracujące w tych organizacjach, czyli m.in. nasi pracownicy, są głównym źródłem informacji podczas zbierania danych do raportu Antal.

Ten znakomity rezultat jest wynikiem konsekwentnej i długofalowej pracy, której celem jest budowanie wizerunku GSK jako pracodawcy oferującego inspirujące środowisko pracy, w którym pracownicy mogą rozwijać swój potencjał i ambicje zawodowe, jednocześnie mając poczucie docenienia, wkładu w realizację naszej misji i dumy z osiągnieć GSK. Cieszymy się, że nasi pracownicy są jednocześnie naszymi ambasadorami, a programy rozwojowe i motywacyjne, które im oferujemy są dla nich atrakcyjne. Dzięki działaniom, które podejmujemy, GSK awansowała z 5. lokaty w roku 2015 i 2014 na 1. pozycję w 2016! To ogromny sukces!

 

O badaniu Antal „Najbardziej Pożądani Pracodawcy”:

Badanie "Najbardziej Pożądani Pracodawcy" to raport z długą tradycją! Przeprowadzany jest każdego roku od 2010 przez firmę Antal, specjalizującą się w obszarze rekrutacji i doradztwa personalnego. W najnowszej, 7 edycji raportu, udział wzięło 3300 specjalistów i menedżerów z całej Polski. Efektem wspólnej pracy jest nagrodzenie 71 przedsiębiorstw, reprezentujących 16 obszarów biznesu, w tym sektor farmaceutyczny.