W niedzielę, 2 września odbył się charytatywny bieg Poznań Business Run. GSK IT od wielu lat wspiera tę inicjatywę, zachęcając i umożliwiając naszym pracownikom udział w tym wydarzeniu.

Dokładnie jak rok temu aż 35 pracowników GSK IT wzięło udział w sztafecie. Podzieliśmy się na siedem zespołów, w każdej pięciu uczestników pokonywało po kolei prawie 4km dystans. W naszej drużynie panowała świetna atmosfera. Tym samym nie tylko pomagaliśmy beneficjentom Business Run Poznań, ale mieliśmy okazję do dodatkowej integracji.

Wielu naszych pracowników przygotowywało się wspólnie do Business Run Poznań już od dłuższego czasu. Spotykali się po pracy, by wspólnie trenować, wymienić doświadczenia i wspierać się wzajemnie. Podobnie było już podczas samego wydarzenia – nasi pracownicy kibicowali sobie i gratulowali osiągniętych czasów. Dla wszystkich uczestników Business Run Poznań to przede wszystkim dobra zabawa w gronie znajomych z pracy.

Każdy uczestnik biegu Poznań Business Run otrzymał pakiet startowy i pamiątkowy medal. Dla niektórych to już kolejny do kolekcji! Jesteśmy bardzo dumni z naszych pracowników, którzy chętnie angażują się w dodatkowe inicjatywy, takie jak m.in. Business Run oraz motywują innych do wzięcia udziału w podobnych wydarzeniach.

Obecność GSK IT na Poznań Business Run to wspieranie wartości, takich jak: pomoc innym, dbanie o zdrowy styl życia czy work-life balance. To wartości, które są dla nas jako organizacji i naszych pracowników bardzo ważne.

Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w Business Run za rok! W drużynie siła!

Więcej o Poznań Business Run przeczytacie na oficjalnej stronie.