GSK to przedsiębiorstwo które zmienia świat

Jesteśmy globalną firmą z sektora ochrony zdrowia ukierunkowaną na postęp wiedzy naukowej. Prowadzimy badania i rozwój szerokiej gamy innowacyjnych produktów w trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare). Nasze produkty kierowane są do wszystkich ludzi, na całym świecie.

Ostatnio, nasza firma zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu przedsiębiorstw, które zmieniają świat, tworzonym przez magazyn „Fortune”! To wyróżnienie tylko podkreśla nasze zaangażowanie we wprowadzanie zmian w nowoczesnej farmacji. Ranking to specjalna lista firm, w których strategie jest wpisana stała pomoc społeczeństwu. Główną ideą listy magazynu „Fortune” jest przeświadczenie, że dobrze prowadzony biznes jest dobry dla społeczeństwa. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i w przyszłości również chcemy naszą codzienną pracą pokazywać, że zasłużyliśmy na to wyróżnienie. My, jako GSK IT również przyczyniamy się do tego wyróżnienia i wiedzą o tym nasi pracownicy. Wspólnie pracujemy na sukces. Każdy członek naszego centrum jest niezwykle dumny, że pracuje w miejscu, które rzeczywiście zmienia świat na lepsze. Taka praca daje bardzo dużo satysfakcji. Dzięki temu właśnie, jesteśmy jednocześnie jednym z najbardziej pożądanych pracodawców.

W tym konkursie „Fortune” GSK zostało wyróżnione za podejmowanie wyjątkowych działań na rzecz społeczności, w tym za działania mające na celu zwiększenie dostępu do leków dla pacjentów w krajach słabo rozwiniętych, równolegle z realizowaniem podstawowej strategii biznesowej. Naszym celem bowiem od zawsze jest zwiększanie dostępu do opieki zdrowotnej i medycznej, niezależnie od miejsca pochodzenia i możliwości finansowych ludzi. Działania z obszaru CSR, czyli biznesu społecznie odpowiedzialnego, wpisane są w DNA naszej firmy. Chcemy pomagać wszystkim ludziom.