Poznajcie historię Sebastiana Szubera, Head of Veeva CRM Competency Center oraz zobaczcie film rekrutacyjny nakręcony przez członków zespołu. Dowiecie się z niego nie tylko jak wygląda praca w tym zespole, ale również zobaczycie jaka jest kultura organizacyjna naszej firmy. Już teraz zapraszamy do aplikowania na otwarte oferty pracy w obszarze Veeva/salesforce.com.

Historia Sebastiana:

Wcześniej pracowałem w kilku firmach związanych z IT, ale funkcjonowały one tylko w Polsce. GSK IT pozwoliło mi działać globalnie. Najbardziej podoba mi się to, że będąc w dziale IT, mam możliwość podejmowania się wciąż nowych zadań. Poznaję też różne stanowiska i zawody. Co ważne, w GSK IT zwraca się uwagę na kulturę pracy. Każdego dnia chcemy, aby nasze usługi były jak najlepsze, ale wystrzegamy się przysłowiowego „wyścigu szczurów”. Nie bez znaczenia jest również to, co dostarczamy jako firma. Produkowane przez nas leki nierzadko ratują życie.

Zaczynając tutaj pracę, zajmowałem się administracją infrastrukturą, a później globalną aplikacją. Zarządzałem też globalnym serwisem i usprawniałem nasz biznes. Teraz przede mną kolejne wyzwania – mam nowy zespół i nową aplikację, nad którą pracujemy. Za dwa lata chciałbym z czystym sumieniem powiedzieć: to działa! Wtedy zacznę szukać kolejnych ciekawych zajęć - cały czas w GSK IT.

Historia Sebastiana pokazuje, że w GSK IT stawiamy na rozwój i wspieramy różnorodne kompetencje – zarówno twarde, techniczne, jak i te miękkie (np. zarządzanie zespołem). Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Sebastiana i jego chęci rozwoju, dzisiaj jest Headem Veeva CRM Competency Center.

Więcej historii naszych pracowników, także z innych obszarów naszego centrum biznesowego GSK IT, znajdziecie w zakładce Ścieżki rozwoju. 

 

Video player requires JavaScript enabled. You can download this video here: https://gskvideo.edgesuite.net/gskit/gskwybitni/veeva-crm-wybitni.mp4