Video player requires JavaScript enabled. You can download this video here: https://gskvideo.edgesuite.net/gskit/aktualnosci/historia-wojtka/after1.0.mp4_fs.mp4

6 grudnia 2018 po raz drugi w historii GSK IT spotkaliśmy się na meet-upie, którego tematem przewodnim było hasło… Failure is the currency of success (Porażka jest walutą sukcesu).

Tak jak w zeszłym roku, wydarzenie odbyło się na stadionie Inea w Poznaniu i zostało połączone z konkursem na najlepszą prezentację o technologii, innowacji i wyzwaniach codziennej pracy w GSK IT. Meet-up otworzył power speech w wykonaniu Kuby Klawitera, youtubera znanego z filmów o nowych technologiach i urządzeniach elektronicznych. Potem przyszła pora na sześciu naszych pracowników, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie.

Odważny motyw przewodni związany jest z transformacją, jaka obecnie zachodzi w świecie IT. Wiemy, że błędy i pomyłki zdarzają się każdemu. Ale wiemy też, że tylko wyciągając z nich wnioski i szybko reagując na zaistniałe problemy, możemy się z nich wiele nauczyć. 

Uczestnicy przygotowywali swoje prezentacje od dłuższego czasu pod okiem naszych Toastmasters. To klub, do którego nasi pracownicy mogą należeć i ćwiczyć w nim umiejętności prezentacji. Uczą się w nim od ekspertów i zaproszonych gości, ale również od siebie samych. 

Zwycięzcą BSC Tech został Jacek Rosik, który otrzymał elektryczną hulajnogę. Jury doceniło nie tylko temat jego prezentacji, ale również kreatywne podejście do przedstawienia tematu. Drugie miejsce zajął Zbigniew Piotrowicz.

BSC Tech jest wyjątkową konferencją. W tym roku konkurs odbył się we wszystkich centrach biznesowych GSK na całym świecie, czyli w Poznaniu, na Kostaryce i w Malezji! 6 grudnia, w 3 różnych strefach czasowych, poprowadziliśmy live streamingi dla pozostałych pracowników GSK.

Dziękujemy wszystkim prezenterom za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz gratulujemy zwycięzcom!