W GSK IT doceniamy naszych pracowników za ich wyniki, które przyczyniają się do wspólnego sukcesu całej firmy. Z tego powodu, po okresie podsumowań, zapraszamy wszystkich na Bonus Day.

Co to takiego Bonus Day? Wydarzenie to już nasza tradycja. Odbywa się co roku w GSK IT w Poznaniu. Jedną z oficjalnych atrakcji jest Bonus Cake – czyli tort, którym chcemy uczcić nasze sukcesy z poprzedniego roku. Każdego razu wzbudza on ogromne zainteresowanie. Do ostatniego dnia pracownicy nie wiedzą jak będzie wyglądał. A ze względu na to, że co roku do GSK IT dołącza coraz więcej osób, co roku tort zaskakuje nie tylko wyglądem, ale też wielkością. 😉

W tym roku postawiliśmy na tort z napisem „Working with you is exquisITe”, bo wierzymy, że praca w GSK IT właśnie taka jest. Tworzymy miejsce pracy w IT dla każdego, kto jest otwarty na rozwój, pracę w zespole i komunikatywny. Dzięki temu nasze codzienne obowiązki nie są takie straszne, a my pełni energii przychodzimy do pracy. Przerwy także spędzamy wspólnie, często pomiędzy zespołami, w których pracujemy na co dzień.

Chcemy, żeby pozytywne wydarzenia wewnątrz organizacji stały się dodatkową możliwością do integracji pracowników. Bonus Day to świetna okazja, by odłożyć na chwilę codzienne obowiązki i porozmawiać z innymi osobami w naszej firmie. Dzięki temu, nawet jeśli nie współpracujemy ze sobą bezpośrednio, znamy się i nie jesteśmy dla siebie anonimowi. Bonus Day jest też dodatkową okazją, by porozmawiać ze swoimi kolegami z pracy… nie tylko o pracy! Dzięki takim wydarzeniom wiemy, kto ma podobne zainteresowania do nas. W ten sposób tworzymy miejsce pracy, w którym bardzo wazna jest… społeczność. 

Poczęstunek z okazji wspólnych sukcesów
Integracja poprzez świętowanie Bonus Day